Sepetim

Browse

Want to chat?

Bizi Arayın : +90 0216 375 1616

Sosyal Medya

Yardım & Destek

Tüm müşteri temsilcilerimiz sorularınıza cevap vermek için sizi bekliyor.

Sık sorulan satın alma sorguları yanıtlandı

Sipariş & Kargo

Satın almak istediğin ürünü bulduktan sonra seçerek sepete at butonunu kullan. Sonrasında sepetine giderek alışverişini tamamlayabilirsin. Teslimat türünü seçtikten sonra doğru adres bilgilerini gir. Ödeme butonuna tıklayarak ödeme tipini seç ve onayla.

Satın aldığınız ürünler, saat 14:00’a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; kargoya teslim edilmesini müteakip 2 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Kolinin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişinizi iade edebilirsiniz. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsiniz.

Siparişinin durumunu kişisel hesabında görebilir ya da siparişin kargoya verildikten sonra alacağın e-postada bulunan kargo takip numarasına tıklayarak siparişinin durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsin.Ayrıca kargo takip numaran ile taşıyıcı firmaların sitelerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsin.

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, PTT Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama daha yapar. İkinci uğramada tekrar adresinizde bulunamadığınız takdirde, ürününüz şubeye geri gönderilir ve otomatik iade sürecine girer.

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı “şifresi” gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Superstep sanal mağazada Visa, Mastercard ve PayU ile işlem yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak 30 gün aşıldığı takdirde iade işlemi yapılamamaktadır.

Yardıma İhtiyacınız Var?

Canlı Yardım